
Саморіз по металу з пресшайбою 4.2х13 мм гострий з нержавіючої сталі А2 (упк 250 шт)
546 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21586
Саморіз по металу з пресшайбою 4.2×13 мм гострий з нержавіючої сталі A2 — призначений для надійного кріплення тонких металевих листів, профілів, вентиляційних елементів, покрівельних деталей та інших конструкцій без попереднього свердління.
Виготовлений із нержавіючої сталі A2, що забезпечує високу корозійну стійкість і довговічність навіть у вологих або зовнішніх умовах. Гострий наконечник полегшує входження у метал, а пресшайба гарантує щільне прилягання деталі без пошкодження поверхні.
Підходить для монтажу у галузях:
-
вентиляційні та кондиціонерні системи;
-
покрівельні роботи;
-
металообробка та меблеве виробництво;
-
монтаж алюмінієвих та сталевих елементів.
✅ Матеріал: нержавіюча сталь A2
✅ Діаметр: 4,2 мм
✅ Довжина: 13 мм
✅ Тип головки: пресшайба
✅ Тип наконечника: гострий
✅ Привід: PH2
✅ Кількість в упаковці: 250 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WASI |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Форма головки кріпильного виробу | Грибоподібна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Тип накінечника | Гострий |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Діаметр головки | 10.9 мм |
| Висота головки | 2.1 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 13 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 546 ₴/упаковка


