
Шуруп нержавійка для тераси для прихованого монтажу 4,2х60 мм A4/TX15 (уп.=200шт.)
2 080 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Встановлення дощок за допомогою невидимих шурупів дозволяє приховати головки шурупів (вкручуються в бік дошки). Монтаж за цією технологією передбачає терасну дошку без видимих головок шурупів, тріщин і сколів.
Зменшена точка свердління, циліндрична головка і додаткова різьба під головкою. Профільований наконечник шурупа дозволяє вгвинчувати без попереднього свердління, точну посадку та знижує ризик розшарування деревини. Форма різьби стягує дошку до лагу і зменшує скрип конструкції. Нержавіюча сталь класу А4 забезпечує високий захист від корозії.
Технічні характеристики:
Довжина гвинта: 60 мм
Діаметр: 4,2 мм
Гвинт нержавіючий, клас А4
корозійність: клас C5
Розетка TORX TX15
Циліндрична головка
Кількість в упаковці: 200 шт
Сиробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Форма головки кріпильного виробу | Циліндрична |
| Вид шліца | Торкс (T, TX) |
| Тип накінечника | Свердло |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Діаметр головки | 5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 60 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 080 ₴/упаковка








