
Гвинт самосвердлувальний для дерева DIN 7504K 4,8х35 RAL 6011 світло-зелений Metalvis шайба EPDM 250 шт./пачка
445 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 9T62P0009T6RAL6011250
Відправка з 01 травня 2026+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гвинти самосвердлувальні самонарізні із загартованої вуглецевої сталі із зменшеним свердлом та ущільнювальною шайбою EPDM Ø14 мм. Призначені для кріплення покрівельних, фасадних, огороджувальних металевих профільованих листів до дерев'яних основ (до металевої основи не використовувати!).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Внутрішній діаметр | 4.8 мм |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Покрівельний, Для листового металу та металевих профілів, Для деревини |
| Покриття | Забарвлення |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Користувацькі характеристики | |
| Фарбування за RAL | 6011 |
| Стандарт | DIN 7504 K |
| Колір забарвлення | Світло-зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴
