
Диск відрізний по металу 230x2,0 Новоабразив A 30 S BF (тип 41) 25 шт./пачка
2 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: INKRU00000L230200N25
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізні диски по металу TM "NovoAbrasive" "преміум" сегмента на бакелітовій зв'язці з зміцнюючими елементами, призначені для роботи з вуглецевими, конструкційними та легованими типами сталі.
Пріоритетними напрямками, які закладалися під час розробки, стали висока якість, підвищена зносостійкість, розривна міцність та кращі технічні характеристики різання. Все це вдалося реалізувати завдяки використанню сировини від провідних європейських постачальників, сучасних італійських виробничих ліній, перевіреної методології та технології виробництва з Європи.
Диски відповідають ДСТУ ГОСТ 21963:2003, EN 12413.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новоабразив |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴
