
Трос ПВХ прозорий DIN 3055 3/4 мм Metalvis 6х7+1FC цинк білий бухта 200 м.п.
3 498 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91CTR0091CTRP34720200
Трос сталевий в ПВХ оплетінні DIN 3055 використовується для:
- підвісу кабелів під час прокладання зовнішніх кабельних ліній;
- розтяжки матч антен;
- для розтяжки банерів та рекламних конструкцій;
- у тентових конструкціях;
- монтаж систем огорожі, захисних та спортивних сіток;
- монтаж систем освітлення, сигналізації;
- як білизняний шнур і трос для флагштока;
- для закріплення вантажу;
- використання як TIR-троса;
- обладнання теплиць/парників;
- для тимчасового (не більше 2-х років) використання як страхового троса для занурювального насоса (для занурювального насоса рекомендується використовувати нержавіючий трос)
Завдяки ПВХ-покриттю термін використання троса збільшується. ПВХ обплетіння запобігає негативному впливу навколишнього середовища на трос і захищає його від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр каната, троса | 3 мм |
| Конструкція каната | Одинарної звивки |
| Матеріал каната, троса | Сталь |
| Покриття | Оплітка з ПВХ |
| Стан | Новий |
| Спосіб звивки каната | Нерозкручувані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр у ПВХ обплетенні | 4 мм |
| Довжина: | 200 мм |
- Ціна: 3 498 ₴





