
Затискач для троса обжимний 4 мм Metalvis подвійний бочкоподібний 20 шт./пачка
671 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3S20000007S0400E2020
Затискач для троса обжимний бочкоподібний 4 мм (затискач бочонок, овальний затискач) - затискач, що використовується, в основному, в декоративних і невідповідальних застосуваннях при монтажі тросових конструкцій.
Даний затискач не можна використовувати в роботах, вимоги безпеки, виконання яких регламентовані законом або стандартом. Наприклад: зажим не може служити основним елементом кріплення в шахтних, кранових, вантажопідйомних або будівельних пристроях.
Конструкція затискача
Затискач складається з корпусу, що складається з двох рознімних опуклих пластин, що з'єднуються за допомогою гвинта. Корпус затискача виконано з силуміну - сплаву алюмінію з кремнієм. За рахунок застосування цього матеріалу, затискач має малу вагу. Однак, звичайно, він поступається в міцності сталевим затискачам.
Застосування затискача
Для використання затискача необхідно послабити гвинт на кілька оборотів, щоб протягнути трос через отвір в затискачі. Далі необхідно сформувати петлю і протягнути кінець троса через інший отвір в затискачі. Після чого, відрегулюваши потрібну довжину петлі, необхідно затягнути гвинт.
Переваги бочкоподібного затискача:
- простота застосування
- легка вага
- естетичний зовнішній вигляд

| Розмір | D, мм | H, мм | L, мм | Навантаження Раб. Кг |
| 4 мм | М6 | 14 | 34 | 30 |
Матеріал зажиму - силумін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 14 мм |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 4 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Матеріал затиску | Алюміній |
| Призначення затиску | Побутовий, для невеликих навантажень |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип затискача | Плоский (подвійний) |
- Ціна: 671 ₴


