
Затяжний хомут DIN 3017 50-70 W1 Metalvis черв'ячний тип сталь цинк білий 50 шт./пачка
571 ₴
- Готово до відправки
- Код: 93100000931507002050
Хомут черв'ячний W1 (затяжний) оцинкований – це кріплення із цільноштампованим корпусом та замком, що використовується для фіксації та герметизації труб та шлангів.
Конструкція хомута черв'ячного:
Хомут складається з двох частин: замком із черв'ячним гвинтом усередині та стрічки з насічками. Затягується цей хомут гвинтом під хрестоподібну викрутку (Philips) або 7 мм шестигранником. Маркування W1, яке позначене на деталі означає, що всі деталі хомута виготовлені з вуглецевої сталі, яка покрита шаром цинку з хроматуванням, що забезпечує деталь стійкістю до корозії. Замковий механізм є роз'ємним для багаторазового використання. Є аналогом хомутів під назвою Norma, Aba. Відповідають стандартам DIN 3017, ГОСТ28191. У нас ви можете знайти хомути з діаметром обтиснення від 8 до 160 мм.
Сфера застосування хомута черв'ячного:
- Використовується для фіксації, обтиснення та герметизації різних з'єднань у гідравлічних та пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітроводів.
- Використовується у сфері автомобільної промисловості, вентиляційних та опалювальних систем, повітроводів, газопроводів. Надає опір статичним та динамічним напругам.
- Хомут черв'ячний допускається встановлювати на труби, виготовлені з чавуну, залізобетону, поліпропілену та чорного або нержавіючого металу.
Переваги хомута черв'ячного:
- Хомути з черв'ячним різьбленням здатні витримувати вплив великих механічних навантажень, стійкі до розтягування, розривів.
- Завдяки наявності болта даного виробу його можна використовувати в умовах підвищеного ризику вібрації.
- Продукт, виготовлений з металу, порівняно з пластмасовим хомутом, більш міцний і довговічний.
- Деталь оцинкована, що дозволяє використовувати її в агресивному середовищі.
- Можливість багаторазового використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальний діаметр обтиснення | 70 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 50 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Універсальний, Для автомобілебудування, Для шлангів, Для труб, Для сільського господарства |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Упаковка | Пачка |
| Колір | Білий |
| Ширина смуги | 9 мм |
- Ціна: 571 ₴






