
Затяжний хомут DIN 3017 80-100 W2 Metalvis черв'ячний тип нержавіюча сталь А2 50 шт./пачка
692 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9320000009380A000050
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стандарт: DIN 3017-1.
Хомут виготовлений із нержавіючої сталі W2, гвинт - із оцинкованої сталі.
Затяжний хомут застосовується для кріплення шлангів та повітроводів. Надійна герметизація з'єднання забезпечується рівномірним розподілом сили обтиснення по всьому периметру шланга.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 100 мм |
| Матеріал хомута | Нержавіюча сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 80 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для труб, Для автомобілебудування, Для шлангів, Для сільського господарства, Універсальний |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Упаковка | Пачка |
| Ширина смуги | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴


