
Турбошуруп (турбогвинт) 7,5х112/80 Metalvis потайна головка Torx 30 цинк жовтий 100 шт./пачка
395 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9011T000090175A22T100
TURBO Гвинт являє собою кріпильний виріб, призначений для кріплення рамних конструкцій до бетонної основи.
Конструкція TURBO гвинта:
TURBO Гвинт виготовлений зі сталі, з цинковим покриттям, що гарантує стійкість даного виробу до корозійних процесів. Наконечник є гострим, крок різьблення частий, має потайну головку. Вигляд шлица - Захищений Torx (TR). Завдяки наявності у шурупа різьблення до самої головки деталь, що монтується, не прогинається і не деформується. Шуруп дозволяє здійснювати швидкий монтаж без використання дюбеля та поблизу краю несучої основи.
Монтаж TURBO гвинта:
Кріплення здійснюється методом монтажу із зазором. Просвердлити отвір за розмірами, вказаними виробником та очистити його. У будматеріалах із малим запасом міцності: газобетон, блоки з порожнечами рекомендується свердлити отвори лише шляхом обертання. Вкрутити шуруп через деталь, що монтується, в отвір.
Сфера застосування TURBO гвинта:
• Використовується для прикріплення віконних рам або дверних коробок з дерева, пластмаси, металу, а також для прикріплення бруса та рейок до бетону, природного будівельного каменю, цегляної кладки та пінобетону без застосування дюбелів.
Переваги TURBO гвинта:
• Змінне різьблення з насічками гарантує щільне та міцне зчеплення з бетонною поверхнею.
• Можливість демонтажу дозволяє використовувати шуруп для фіксації тимчасових конструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Торкс (T, TX) |
| Внутрішній діаметр | 7.5 мм |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 7.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 112 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | По бетону |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору, мм | 6 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max), мм | 80 |
- Ціна: 395 ₴







