
Анкер розпірний латунний ТМ 12x32/M10 Baufix 100 шт./пачка
1 181 ₴
- Готово до відправки
- Код: M10/12x32TM100
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Анкер розпірний латунний ТМ Baufix - це анкер, що має внутрішню порожнину конічної форми (з різьбленням), яка звужується до вістря. За рахунок цього, у міру закручування болта, гвинта або різьбової шпильки розрізний анкер з насічкою лунає в ширину і щільно притискається своїми шорсткими стінками до внутрішньої поверхні отвору в основі, при цьому також закріплюється і матеріал.
Сфера застосування:
-
Будівнитво;
-
Для підвішування електронних кабельних лотків, повітропроводів, а також труб та головок пожежного спринклеру.
Матеріал виготовлення - Латунь.
Латунні болти використовують, якщо система піддається частим динамічним, вібраційним та циклічним навантаженням.
Споcіб монтажа:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baufix |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 12 мм |
| Довжина анкера | 32 мм |
| Матеріал анкера | Латунь |
| Мінімальна глибина отвору | 32 мм |
| Покриття | Латунь |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | C високим ступенем розклинення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метрична різь | М10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴






