
Дюбель розпірний латунний ETO 8х23/М6 Metalvis 100 шт./пачка
515 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92E70000092E706230100
Латунний дюбель ETO представляє собою нержавіючий дюбель для повнотілих матеріалів, який має насічки зовні і чотири продовгуватих розрізи, які призначені як для легких, так і важких навантажень.
Конструкція дюбеля латунного розпірного:
Дюбель виготовлений з високоякісної латуні.
Призначення дюбеля латунного розпірного:
• Латунний розпірний дюбель частіше усього застосовується в монтажі систем і обладнання в повнотілі матеріали.
• Використовується для кріплення шпильки метричної різьбової до несучих конструкцій для кріплення всіляких рейок, консолей, обертаючих балюстрадів, залізних блоків, секцій, полиць, обгороджень і тд.
• Застосовується для кріплення труб, водопроводів, дерев’яних конструкцій, вентиляційних конструкцій в бетон, повнотілу цеглу, тверду деревину, натуральній камінь.
Переваги дюбеля латунного розпірного:
• Вогнестійкість.
• Рифлена зовнішня поверхність с внутрішньою конусною метричною різьбою забезпечує збільшення сили тертя і стійкість до виривання.
• Матеріал, із якого виготовлений дюбель, більш стійкий від корозії в зрівнянні з нержавіючою сталлю.
• Приємний зовнішній вигляд виробу.
• Висока надійність кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина отвору під дюбель | 23 мм |
| Діаметр дюбеля | 8 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 8 мм |
| Довжина дюбеля | 23 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал дюбеля | Латунь |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Покриття | Латунь |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Тип дюбеля | Розпірний |
| Упаковка | Пачка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метрична різь дюбелю | М6 |
- Ціна: 515 ₴









