
Анкер розпірний REDIBOLT-C з відкритим кільцем 12х100/М10 Metalvis цинк жовтий/білий 30 шт./пачка
1 023 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92F1С000092F112A0C30
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Анкер із кожухом розпірного типу.
Призначений для наскрізного монтажу в міцних повнотілих основах - цегла, бетон, натуральний камінь.
Застосовується для кріплення навісів, огорож, консолей, фасадних конструкцій, покажчиків та дорожніх знаків, водостоків, дерев'яних балок.
Виготовлений з:
- шпилька – вуглецева сталь, клас міцності - не нижче 4.8 згідно з ДСТУ ISO 898-1
- гайка – вуглецева сталь, клас міцності не нижче 6 згідно ДСТУ ISO 898-2
- покриття – гальванічне оцинкування з хроматуванням, товщина мінімум 6 мкм
- опційно: покриття – DELTA-MKS® згідно з ДСТУ ISO 10683 (витримує мінімум 1000 годин дії нейтрального соляного туману)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр анкера | 12 мм |
| Довжина анкера | 100 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 35 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гаком |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 12 мм |
| Діаметр різі шпильки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023 ₴





