
Анкер дворозпірний SLR 16х300/М12/175 Metalvis цинк білий/жовтий 10 шт./пачка
1 123 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92F2N0092F21216C0N10
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовується для кріплення важких конструкцій до повнотілого бетону, природного будівельного каменю, цегли.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр анкера | 16 мм |
| Довжина анкера | 300 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 175 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою двохрозпірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 16 мм |
| Діаметр різі шпильки | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 123 ₴



