
Анкер дворозпірний SLR 14х250/М10/140 Metalvis цинк білий/жовтий 10 шт./пачка
635 ₴
- Під замовлення
- Код: 92F2N0092F21014B5N10
Відправка з 01 травня 2026+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовується для кріплення важких конструкцій до повнотілого бетону, природного будівельного каменю, цегли.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр анкера | 14 мм |
| Довжина анкера | 250 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 140 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою двохрозпірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 14 мм |
| Діаметр різі шпильки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴



