
Анкер однорозпірний REDIBOLT-B з болтом 12х140/М10/85 Metalvis цинк жовтий 20 шт./пачка
531 ₴
- Під замовлення
- Код: 92F10000092F112A4020
Відправка з 01 травня 2026Розпірний анкер з болтом з шестигранною головкою використовується при необхідності прикріпити важкі конструкції всередині будівлі. Також кріплення анкерними болтами з шестигранною головкою використовується у разі роботи електричним гайковертом, оскільки, на відміну від анкерного болта з гайкою, анкерний болт з шестигранною головкою при монтажі не має зміщення внутрішньої шпильки у бік монтажника.
Особливості конструкції. Анкер складається з болта із шестигранною головкою, що переміщається по різьбовій частині болта розпірної цанги та зовнішньої оболонки (гільзи).
Принцип роботи. При обертанні болта розпірна цанга переміщається вздовж поздовжньої осі анкера вгору і розклинює зовнішню оболонку.
Матеріал основи. Анкерний болт із шестигранною головкою призначений для використання в бетоні, камені, повнотілій цегли. Допустимо також використання його в пустотілій цеглі або пустотних блоках при монтажі легких конструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр анкера | 12 мм |
| Довжина анкера | 140 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 85 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 12 мм |
| Діаметр різі шпильки | 10 мм |
- Ціна: 531 ₴


