
Дюбель для термоізоляції тарільчастий 10х70/20 Е Обрій (ТД) поліпропіленовий 100 шт./пачка
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92T30000092T31070E100
Тарілчастий дюбель є кріпильним виробом, який використовується в кріпленні легкої теплоізоляції в такі матеріали як пінопласт і еструдований пінополістирол.
Конструкція дюбеля для теплоізоляції
Тарілчастий дюбель складається з трьох частин – капелюшки, стрижня та розпірної частини. Капелюшок має вигляд круглого диска, який притискає фіксований матеріал до стіни. Стрижень з'єднує капелюшок із розпірною частиною дюбеля, що входить у матеріал і фіксує дюбель. Вся конструкція даного дюбеля виготовлена з вторинного поліетилену, є пластиковий цвях.
Сфера застосування дюбеля для теплоізоляції
- Дюбель для теплоізоляції використовується для кріплення різних видів легких утеплювачів, наприклад, пінопласту, полістиролу, пінополістиролу та ін.
Переваги дюбеля для теплоізоляції
- Низька ціна виробу порівняно дюбеля з металевим стрижнем.
- Тривалий термін експлуатації.
- Відсутність металу в конструкції дає стійкість до вологи та низьку теплопровідність.
В той же час варто звернути увагу, що пластиковий цвях має властивість ламатися і гнутися під час монтажу, тому варто бути обережним при встановленні виробу в утеплювач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обрій |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 70 мм |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 10 мм |
| Довжина дюбеля | 70 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Фасадний, Дюбель-цвях, Розпірний, Тарілчастий |
| Упаковка | Пачка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max), мм | 20 |
- Ціна: 118 ₴








