
Дюбель розпірний з буртиком NB 5х25 Metalvis нейлоновий 500 шт./пачка
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 921L00000921L05000500
Відправка з 01 травня 2026+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний нейлоновий дюбель розпірного типу з буртиком
Призначений для монтажу у повнотілі основи. Обмежено може використовуватися в пустотілих підставах. Застосовується для всіх типів кріплень у будівництві, у внутрішній обробці, домашньому господарстві: для кріплення полиць, листів, кронштейнів.
Переваги:
- Додаткові стопорні елементи на поверхні дюбеля перешкоджають його обертанню в отворі;
- Зубці міцно закріплюють дюбель за рахунок тертя у повнотілих будівельних матеріалах;
- Передня частина дюбеля має суцільний переріз, що ще більше посилює розпірний тиск у глибині отвору при загвинчуванні шурупа;
- Допускається експлуатація за низьких температур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Чехія |
| Глибина отвору під дюбель | 25 мм |
| Діаметр дюбеля | 5 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 5 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 3.5 мм |
| Довжина дюбеля | 25 мм |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Тип дюбеля | Розпірний, Універсальний |
| Упаковка | Пачка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
