
Дюбель розпірний N 16х140 Metalvis нейлоновий 1100 шт./ящик
8 594 ₴
- Під замовлення
- Код: 92100000092116A40B1100
Відправка з 01 травня 2026+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний нейлоновий дюбель розпірного типу
Призначений для монтажу у повнотілі основи. Обмежено може використовуватися в пустотілих основах. Застосовується для всіх типів кріплень у будівництві, у внутрішній обробці, домашньому господарстві: для кріплення полиць, листів, кронштейнів.
Переваги:
- Додаткові стопорні елементи на поверхні дюбеля перешкоджають його обертанню в отворі;
- Зубці міцно закріплюють дюбель за рахунок тертя у повнотілих будівельних матеріалах;
- Передня частина дюбеля має суцільний переріз, що ще більше посилює розпірний тиск у глибині отвору при загвинчуванні шурупа;
- Допускається експлуатація за низьких температур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Чехія |
| Глибина отвору під дюбель | 140 мм |
| Діаметр дюбеля | 16 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 16 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 12 мм |
| Довжина дюбеля | 140 мм |
| Кількість в упаковці | 1100 шт. |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Тип дюбеля | Універсальний, Розпірний |
| Упаковка | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 594 ₴


