
Дюбель трьохрозпірний КПО 6х30 Обрій поліпропіленовий 1000 шт./пачка
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92P0000092P06300001000
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дюбель універсальний тристороннього розпору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обрій |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 30 мм |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 3.5 мм |
| Довжина дюбеля | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Тип дюбеля | Розпірний, Універсальний |
| Упаковка | Пачка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴

