
Дюбель з буртиком CM-be 6х100 Обрій швидкий монтаж поліпропіленовий 100 шт./пачка
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92U10000092U16A00B100
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дюбель для швидкого монтажу.
Дюбелі CM-b постачаються в картонній пачці, CM-be (економ-формат) — у поліетиленовому пакеті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обрій |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 0.7 кг |
| Глибина отвору під дюбель | 100 мм |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 4 мм |
| Довжина дюбеля | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Дюбель-цвях, Розпірний |
| Упаковка | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴

