
RSr-Гайка клепальна рифлена М10/1,0-3,5 D12 RIVETTOP зменшена потайна головка цинк білий 250 шт./пачка
1 062 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97M10000097M110302250
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Для формування різьбового отвору потайного типу в м'якому тонколистовому прокаті, листі, профілі, трубі та ін.
- Не потрібне зенкування монтажного отвору.
- Наявність рифлення ускладнює провертання гайки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид заклепки | Різьбова |
| Діаметр заклепки | 12 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 12 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 3.5 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метрична різь | М10 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max), мм | 3.5 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (min), мм | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062 ₴



