
RFr-Гайка клепальна рифлена М10/1,0-4,0 D13 RIVETTOP плоска головка цинк білий 200 шт./пачка
871 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97M20000097M21040P200
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Для формування різьбового отвору в тонколистовому прокаті, що легко деформується, листі, профілі, трубі та ін.
- Наявність рифлення ускладнює провертання гайки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид заклепки | Різьбова |
| Діаметр заклепки | 13 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 13 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 4 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метрична різь | М10 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max), мм | 4 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (min), мм | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 871 ₴


