
Свердло по металу DIN 338 HSS Standard 3,2 мм Diager циліндричний хвостовик (2 шт.)
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD7560756D032000002
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердла по металу HSS Standard DIN 338 призначені для свердління різних металів, включаючи леговану сталь. Матеріал свердла – інструментальна сталь HSS. HSS (High Speed Steel) - загальне визначення групи швидкорізальних високовуглецевих сталей. Свердла мають твердість 62-64 HRC. Перевага свердл HSS у порівнянні з твердосплавними є більш висока міцність за меншої вартості.
Виробник – DIAGER (Франція).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diager |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр | 3.2 мм |
| Довжина робочої частини | 36 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Кут заточування | 118 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | HSS Standard |
| Стандарт | DIN 338 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴
