
Свердло по металу DIN 338 HSS Cobalt 5% 8,5 мм Diager циліндричний хвостовик (1 шт.)
204 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD7240724MD0850000
Ці свердла по металу заслужили по праву найвищу оцінку експертів і споживачів.
Швидкість, твердість, якість - що ще потрібно майстру?
Головна перевага HSS Cobalt полягає в спеціальній обробці кислостійких нержавіючих сталей. Кобальтові свердла дозволяють проводити роботи по металу навіть при величезних температурах.
Сильно зменшена подача під час свердління збільшує термін служби.
У розпорядженні є моделі, які відповідають усім вимогам та потребам: для ручних дрилів, великих робочих верстатів. Коротка серія надає свердла різного діаметра (від 2 до 13 мм) та довжини (від 49 до 151 мм).
Кут заточування сягає 135 градусів. Має заточені точки витрати.
Кут витка від 27 до 36 градусів.
Твердість гарантована, вона становить 68 HRC.
Свердло фрезероване.
Великий вміст у швидкорізальній сталі кобальту (5 відсотків) збільшує опірність до перегріву.
Свердла кобальтові застосовуються до нержавіючої та звичайної сталі, мідно-нікелієвих сплавів, бронзи, графіту, твердої м'якої деревини, ламінату, фанери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diager |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 117 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Кут заточування | 135 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | HSS Cobalt 5% |
| Стандарт | DIN 338 |
- Ціна: 204 ₴



