
Свердло по металу подовжене DIN 340 HSS PRO Long 13,0 мм Diager циліндричний хвостовик (1 шт.)
483 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD7350735D13000000
Професійні свердла по металу просто незамінні для справжнього умільця. Вони найкращі друзі при великих обсягах роботи, яку потрібно зробити в максимально короткий термін і при цьому не втратити якісність.
Висока продуктивність і довгота служби HSS Pro задовольнить всі наявні запити будь-якого майстра з обробки металу.
Випускаються у подовженій серії.
Таким чином, свердла по металу можна підібрати собі відповідного діаметра (починаючи від 2 мм і закінчуючи 13 мм), а також можна варіювати довжину.
Кут заточування в таких свердлах становить 118 градусів, а твердість у діапазоні 63-66 HRC.
Додатково встановлені заточені ніжки з діаметром 1.5 мм.
Сталь тільки швидкорізальна.
Фінішне полірування.
Кут витка у фрезерувальному тілі 23-33 градуси.
Хороше шліфування забезпечує високу точність та швидкість обертання.
Справляється на всі сто при роботі зі сталлю (звичайна та нержавіюча), бронзою, мідно-нікельованими сплавами, м'якими та твердими сортами деревини, ламінатом, фанерою та графітом. Ви не розчаруєтеся - це ціна + якість!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diager |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр | 13 мм |
| Довжина робочої частини | 134 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Кут заточування | 118 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | HSS PRO Long |
| Стандарт | DIN 340 |
- Ціна: 483 ₴

