
Гвинт самосвердлувальний DIN 7504N 4,8х70 Metalvis напівкругла головка TEX-P цинк білийй 250 шт./пачка
632 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9T22000009T2487020250
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саморіз зі свердлом DIN 7504N являє собою кріпильний виріб у вигляді стрижня з напівкруглою головкою та специфічним різьбленням. Цей саморіз має наконечник у формі свердла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 70 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для листового металу та металевих профілів |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | DIN 7504 N |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴


