
Гвинт самосвердлувальний DIN 7504P 4,2х16 Metalvis потайна головка TEX-C цинк білий 1000 шт./пачка
429 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9T12000009T14216201000
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DIN7504P
Саморіз по металу зі свердлом. Потайна головка. Для кріплення в металеві основи товщиною до 3 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.2 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 16 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для листового металу та металевих профілів, Для віконного профілю |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7504 P |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴
