
Гвинт-шуруп комбінований М8/7,3х200 Metalvis S 6 Torx 25 цинк білий 50 шт./пачка
511 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3SO2000003SO80B02050
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: Шпилька сантехнічна (шуруп - шпилька) призначена для кріплення хомутів для труб, сантехніки та ін. до всіх видів бетону та цегляної кладки (у комбінації з відповідним дюбелем) та без дюбеля до дерева та ДСП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Торкс (T, TX) |
| Внутрішній діаметр | 7.3 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 200 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | По бетону, Універсальний, Для деревини |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Крок різьби | 1.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511 ₴






