
Шайба з гумовою прокладкою EPDM 6,3х25 Metalvis S 3,0 цинк білий 500 шт./пачка
915 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7G20000007G6325020500
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайби металеві із ущільнювачем EPDM. Призначені для застосування з гвинтами, що самосвердлять і самонарізають. Забезпечують високу щільність та постійну динамічну міцність з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шайби | Покрівельна |
| Внутрішній діаметр | 6.3 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Товщина шайби | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴








