
Шайба стопорна зубчаста DIN 6798A М16х26 Metalvis S 1,2 зовнішні зубці цинк білий 250 шт./пачка
1 035 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7V20000007V1620000250
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба стопорна зубчаста DIN 6798 A, форма А - із зовнішніми насіченими зубцями для кріплення від М2 до М30. Зубчасті стопорні шайби застосовуються для запобігання самовідкручування кріпильних з'єднань при динамічних навантаженнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Клас міцності | 5.8 |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798A |
| Товщина шайби | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴




