
Шайба пружинна гровер DIN 7980 М36х52,2 Metalvis цинк білий 50 шт./пачка
483 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7P20000007P362000050
Шайба пружинна (також шайба Гровера або гровер) є розрізною круглою шайбою, кінці якої розташовані в різних площинах.
Конструкція гроверної шайби:
Шайба виготовлена із пружинної сталі, яка покрита шаром цинку, що забезпечує захист продукту від корозійних процесів. Шайба виготовлена у формі розрізаного кільця (квадратний переріз) відповідно до німецького стандарту DIN 7980, аналог ГОСТ 6402-70.
Сфера застосування шайби-гроверу:
• Використовується спільно з гвинтами, болтами та іншими кріпильними виробами в машинобудуванні, будівництві для запобігання самостійному відгвинчуванню кріплення та фіксації різьбових з'єднань. Застосовуються для запобігання розгвинчуванню з'єднань від вібрацій.
• Встановлюється під головку гвинта/болта, створює пружний натяг, а тертя між витками запобігає мимовільному відгвинчуванню кріплення.
Переваги шайби-гроверу:
• Гровер є універсальним допоміжним видом кріплення для більшості різьбових з'єднань.
• Стійкість до корозійних процесів.
• Легкість у використанні та монтажі.
• Низька вартість виробу.
• Зносостійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Клас міцності | 6.8 |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 52.2 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
| Товщина шайби | 7 мм |
- Ціна: 483 ₴





