
Шайба плоска збільшена DIN 9021 М4х12 Metalvis S 1,0 нержавіюча сталь А2 1000 шт./пачка
373 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: N7N000000N7N0400001000
Шайба плоска збільшена є тонким металевим диском з отвором в центрі. Порівняно із звичайною плоскою шайбою ця шайба має збільшений зовнішній діаметр та товщину.
Конструкція збільшеної плоскої шайби:
Шайба плоска збільшена виготовлена з конструкційної сталі, яка є нержавіючою класу А2. Дана шайба виготовлена згідно з німецьким стандартом DIN 9021, аналог ГОСТ 6958-78.
Сфера застосування збільшеної плоскої шайби:
• Застосовується в машинобудуванні, будівництві та виробництві меблів.
• Шайба використовується спільно з болтами, шпильками, гвинтами та іншими елементами кріплення (в тому числі і з шурупами з шестигранною головкою). Застосовуються для зменшення тиску на опорну поверхню.
• Призначена для роботи з отворами нестандартних та великих розмірів, а також з м'якими матеріалами, які потребують додаткової підтримки.
Переваги плоскої збільшеної шайби:
• У порівнянні зі звичайною плоскою шайбою збільшена шайба розподіляє тиск на велику площу опорної поверхні.
• Створює більш міцне та надійне з'єднання.
• Поверхня, на яку встановлена плоска шайба, не деформується, оскільки виріб приймає все основне навантаження на себе.
• Широка сфера застосування. Цей виріб використовується в різних галузях діяльності, від меблевого виробництва до ремонтних робіт та машинобудування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Клас міцності | 7 |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 9021 |
| Товщина шайби | 1 мм |
- Ціна: 373 ₴



