
Шайба плоска вузька DIN 125 М6х12 Metalvis S 1,6 нержавіюча сталь А2 1000 шт./пачка
414 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: N7000000N7060000001000
Шайба плоска є тонким металевим диском з отвором в центрі, є одним з найпопулярніших видів плоских шайб.
Конструкція плоскої шайби:
Шайба плоска виготовлена із нержавіючої сталі класу міцності А2, що забезпечує захист продукту від корозійних процесів. Дана шайба виготовлена згідно з німецьким стандартом DIN 125, аналог ГОСТ 11371-78.
Сфера застосування плоскої шайби:
• Використовується спільно з болтами, гвинтами та іншими елементами кріплення в машинобудуванні, будівництві для збільшення площі опорної поверхні та фіксування різьбових з'єднань. Застосовуються для зменшення та розподілу тиску на опорну поверхню.
• Застосування шайби можливе при небезпеці провалу головки болта або інших кріпильних елементів (таких як гвинт, шуруп або саморіз) в отвір в деталі.
Переваги плоскої шайби:
• Створює більш міцне та надійне з'єднання.
• Поверхня, на яку встановлена плоска шайба, не деформується, оскільки виріб приймає все основне навантаження на себе.
• Широка сфера застосування. Цей виріб використовується в різних галузях діяльності, від меблевого виробництва до ремонтних робіт та машинобудування.
• Забезпечують електричну ізоляцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Клас міцності | 7 |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
- Ціна: 414 ₴




