
Шайба плоска збільшена під заклепку DIN 9021 М8х24 Metalvis S 2,0 цинк білий 20 кг./ящик
3 102 ₴
- Під замовлення
- Код: 7N20000007N082000120
Відправка з 01 травня 2026Шайба плоска збільшена DIN 9021 є тонким металевим диском з отвором в центрі. Порівняно із звичайною плоскою шайбою ця шайба має збільшений зовнішній діаметр та товщину.
Конструкція збільшеної плоскої шайби:
Шайба плоска збільшена виготовлена з конструкційної сталі, яка вкрита шаром цинку, що забезпечує захист продукту від корозійних процесів. Дана шайба виготовлена згідно з німецьким стандартом DIN 9021, аналог ГОСТ 6958-78.
Сфера застосування збільшеної плоскої шайби:
• Застосовується в машинобудуванні, будівництві та виробництві меблів.
• Шайба використовується спільно з болтами, шпильками, гвинтами та іншими елементами кріплення (в тому числі і з шурупами з шестигранною головкою). Застосовуються зменшення тиску на опорну поверхню.
• Призначена для роботи з отворами нестандартних та великих розмірів, а також з м'якими матеріалами, які потребують додаткової підтримки.
Переваги плоскої збільшеної шайби:
• У порівнянні зі звичайною плоскою шайбою збільшена шайба розподіляє тиск на велику площу опорної поверхні.
• Створює більш міцне та надійне з'єднання.
• Поверхня, на яку встановлена плоска шайба, не деформується, оскільки виріб приймає все основне навантаження на себе.
• Широка сфера застосування. Цей виріб використовується в різних галузях діяльності, від меблевого виробництва до ремонтних робіт та машинобудування.
• Забезпечують електричну ізоляцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Клас міцності | 5.8 |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 9021 |
| Товщина шайби | 2 мм |
- Ціна: 3 102 ₴
