
Шайба плоска збільшена під заклепку DIN 9021 М18х56 Metalvis S 4,0 цинк білий 50 шт./пачка
510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7N20000007N182000050
Шайба плоска збільшена DIN 9021 є тонким металевим диском з отвором в центрі. Порівняно із звичайною плоскою шайбою ця шайба має збільшений зовнішній діаметр та товщину.
Конструкція збільшеної плоскої шайби:
Шайба плоска збільшена виготовлена з конструкційної сталі, яка вкрита шаром цинку, що забезпечує захист продукту від корозійних процесів. Дана шайба виготовлена згідно з німецьким стандартом DIN 9021, аналог ГОСТ 6958-78.
Сфера застосування збільшеної плоскої шайби:
• Застосовується в машинобудуванні, будівництві та виробництві меблів.
• Шайба використовується спільно з болтами, шпильками, гвинтами та іншими елементами кріплення (в тому числі і з шурупами з шестигранною головкою). Застосовуються зменшення тиску на опорну поверхню.
• Призначена для роботи з отворами нестандартних та великих розмірів, а також з м'якими матеріалами, які потребують додаткової підтримки.
Переваги плоскої збільшеної шайби:
• У порівнянні зі звичайною плоскою шайбою збільшена шайба розподіляє тиск на велику площу опорної поверхні.
• Створює більш міцне та надійне з'єднання.
• Поверхня, на яку встановлена плоска шайба, не деформується, оскільки виріб приймає все основне навантаження на себе.
• Широка сфера застосування. Цей виріб використовується в різних галузях діяльності, від меблевого виробництва до ремонтних робіт та машинобудування.
• Забезпечують електричну ізоляцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 9021 |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шайби | Плоска збільшена |
- Ціна: 510 ₴
