
Гайка шестигранна приварна DIN 929 М10 Metalvis без покриття 500 шт./пачка
2 025 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6R00000006R1000000500
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приварні гайки - це особливий вид кріплення, який нероз'ємно кріплять до конструкції, а потім у неї вкручують болт. Такий спосіб підходить для конструкцій з тонкими стінками, які не дозволяють проробити в них різьбовий отвір для болта.
Гайка DIN 929 відноситься до приварних гайок і має шестигранну форму з трьома виступами для зварювання, за допомогою яких вона кріпиться до конструкції. Дане кріплення виготовляють з вуглецевих сталей з нормальним класом міцності або з нержавіючої сталі. Металовироби виробляються без покриття, так як через нього погіршується якість зварювального шва. Такі гайки часто зустрічаються у сільськогосподарській техніці, але їх використовують і в машинобудуванні, приладобудуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Шестигранна приварна |
| Діаметр | 10 |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 929 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴




