
Гайка закладна кузовна М8 (1,0-1,7 16,8х14,0) RIVETTOP к. м. 4 цинк білий 150 шт./пачка
955 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6S30000006S0820001150
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Використовується для організації точки кріплення з метричним різьбленням у тонколистових металевих виробах, коли неможливе зварювання або інший вид установки.
- Встановлюється врівень у заздалегідь підготовлений квадратний отвір, фіксуючись на установочній поверхні лапками за край монтажного отвору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид гайки | Врізна |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр | 8 |
| Клас міцності | 4 |
| Кількість в упаковці | 150 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Ширина | 16.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 1.7 |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴



