
Гайка меблева упорна DIN 1624 5,3х8/М4 D15 Metalvis цинк білий 1000 шт./пачка
1 173 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6N200006N0408150201000
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайка меблева забивна застосовується при виробництві меблів для з'єднання елементів за допомогою метричного кріплення. Вона має спеціальні зубці, що запобігають провертанню гайки, що дозволяє проводити монтаж з одного боку. Перед встановленням гайки необхідно просвердлити отвір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид гайки | Меблева упорна |
| Діаметр | 4 |
| Довжина | 8 мм |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Ширина | 5.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | DIN 1624 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴





