
Гайка шестигранна корончаста розрізна DIN 935 М5 Metalvis нержавіюча сталь A2 100 шт./пачка
997 ₴
- Готово до відправки
- Код: N6KR0000N6KR050000100
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайка корончаста застосовується спільно зі шплінтом (DIN 94) для кріплення та з'єднання вузлів та деталей спільно з болтами, гвинтами та іншими елементами кріплення в машинобудуванні, будівництві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Шестигранна корончата |
| Діаметр | 5 |
| Клас міцності | 6 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 935 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997 ₴




