
Гайка шестигранна самостопорна DIN 985 М24х2 Metalvis к. м. 10 цинк білий 25 шт./пачка
1 991 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6P2080006P2420010225
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайка самостопорна DIN 985 з пластиковим кільцем з дрібним кроком різьблення забезпечує зносостійкість виробів в агресивних середовищах. На відміну від традиційної шестигранної гайки, самоконтрольна гайка запобігає самовідкручуванню без додаткових кріпильних виробів (пружинні шайби, контргайки, шплінти). Фіксація (самостопоріння) гайки, що самоконтриться, відбувається за рахунок нейлонового кільця (вкладиша).
Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві.
Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Діаметр | 24 |
| Клас міцності | 10 |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь загартована |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 2 мм |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 991 ₴






