
Гайка шестигранна самостопорна DIN 980V М10 Metalvis к. м. 8 цільнометалева цинк білий 500 шт./пачка
2 381 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6V22000006V2100020500
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однокомпонентна шестигранна гайка, що самостопориться. У конструкції гайки DIN 980V відсутні додаткові елементи. Затискач відбувається за рахунок деформованого корпусу гайки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Польща |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Діаметр | 10 |
| Клас міцності | 8 |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 980 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 381 ₴



