
Гайка шестигранна DIN 934 М12 Metalvis к. м. 6 Delta покриття 250 шт./пачка
787 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60D000000012D06D00250
Гайка DIN 934 – це найпопулярніша шестигранна гайка з метричним правим різьбленням, яка застосовується в машинобудуванні та будівельній сфері як деталь з'єднання.
Конструкція гайки шестигранної:
Шестигранна гайка виготовлена з вуглецевої сталі і має Delta-MKS покриття, що захищає деталь від корозії. Delta-MKS – цинкові дисперсні антикорозійні системи покриттів. Перевершують за корозійною стійкістю всі традиційні види покриттів. Збільшують у 5 разів термін служби кріпильних виробів в умовах міста. Має великий крок різьблення. Клас міцності даної гайки – 6. Виготовлена згідно з технічними вимогами стандарту DIN 934, аналоги: ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70.
Основна сфера застосування шестигранних гайок:
• Застосовується для кріплення та з'єднання вузлів та деталей спільно з болтами, гвинтами у машинобудуванні, будівництві та інших галузях.
Переваги шестигранної гайки:
• Можливість застосування даної гайки поза приміщенням, оскільки дана гайка має Delta-MKS покриття її можна використовувати в умовах підвищеної вологості.
• Забезпечує зручний, простий та швидкий процес складання конструкції.
• Гарантує високу надійність з'єднання, в якому використовується.
• Шестигранна гайка виготовлена для роботи в умовах важких навантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Діаметр | 12 |
| Клас міцності | 6 |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Покриття | Забарвлення |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70, DIN 934, ISO 4032 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 787 ₴



