
Гайка шестигранна DIN 934 М8х1 Metalvis к. м. 8 цинк білий 1000 шт./пачка
1 484 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6020800060081000821000
Гайка DIN 934 – це найпопулярніша шестигранна гайка з метричним дрібним правим різьбленням, яка застосовується в машинобудуванні та будівельній сфері як деталь з'єднання.
Конструкція гайки шестигранної:
Шестигранна гайка виготовлена із високоміцної сталі, яка має оцинковане покриття. Має дрібний крок різьблення. Клас міцності даної гайки – 8. Виготовлена згідно з технічними вимогами стандарту DIN 934, аналоги: ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70.
Основна сфера застосування шестигранних гайок:
• Застосовується для кріплення та з'єднання вузлів та деталей спільно з болтами, гвинтами у машинобудуванні, будівництві та інших галузях.
Переваги шестигранної гайки:
• Забезпечує зручний, простий та швидкий процес складання конструкції.
• Гарантує високу надійність з'єднання, в якому використовується.
• Шестигранна гайка виготовлена для роботи в умовах важких навантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Шестигранна високоміцна |
| Діаметр | 8 |
| Клас міцності | 8 |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь загартована |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70, DIN 934, ISO 4032 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 1 мм |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 1 484 ₴



