
Гайка шестигранна DIN 934 М16 Metalvis к. м. 6 без покриття 100 шт./пачка
447 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600000000601600000100
Гайка DIN 934 - це найпопулярніша шестигранна гайка з метричним різьбленням, яка застосовується в машинобудуванні та будівельній сфері в якості деталі з'єднання.
Конструкція гайки шестигранної:
Шестигранна гайка виготовлена із вуглецевої сталі. Має великий крок різьблення. Клас міцності даної гайки - 6. Виготовлена згідно з технічними вимогами стандарту DIN 934, аналоги: ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70.
Основна сфера застосування шестигранних гайок:
• Застосовується для кріплення і з'єднання вузлів і деталей спільно з болтами, гвинтами в машинобудуванні, будівництві та інших галузях.
Переваги шестигранної гайки:
• Забезпечує зручний, простий і швидкий процес виконання конструкції.
• Гарантує високу надійність з'єднання, в якому використовується.
• Шестигранная гайка виготовлена для робіт в умовах важких навантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Діаметр | 16 |
| Клас міцності | 6 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70, DIN 934, ISO 4032 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 2 мм |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 447 ₴


