
Стрижень метричний DIN 975 М8 1 м. Metalvis к. п. 8.8 цинк білий 5 шт./пачка
288 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5Z2005Z0808816G2005
Шпилька різьбова DIN 975 міцність 8.8
Матеріал: оцинкована сталь, клас міцності 8.8
Конструкція: різьбова шпилька являє собою металевий стрижень довжиною 1 або 2 метри, з різьбленням нанесеним по всій довжині стрижня. Шпилька має захисне цинкове покриття, що захищає шпильку від корозії.
Застосування:
Такі шпильки є міцними. Показники міцності таких шпильок удвічі вищі порівняно із звичайними різьбовими стрижнями класу міцності 4.8. Шпильки класу міцності 8..8. мають жовте маркування на своєму торці. Сфера застосування таких шпильок близька до шпильок 4.8., але, в силу, вищої міцності вони частіше використовують для монтажу відповідальних інженерних конструкцій, таких як інженерні комунікації значної ваги, водопровідних і каналізаційних труб великого діаметру.
Монтаж:
Як правило, різьбова шпилька використовується разом з шестигранними гайками та збільшеними шайбами DIN9021 відповідного діаметру. Для встановлення різьбового стрижня в бетонну основу необхідно закріпити в стіні анкер забивний, відрізати потрібної довжини стрижень і закріпити матеріал необхідної товщини відповідно до допустимого навантаження.
При використанні шпильки з кріпленням у бетонну основу застосовується: латунний дюбель або анкер забивний відповідного діаметру
Для зрощування шпильок використовуються гайки подовжені DIN 6334.
Допуск різьблення 6g.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 1000 мм |
| Клас міцності | 8.8 |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал шпильки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 975 |
| Тип різьби | Метрична |
| Тип шпильки | Різьбова |
- Ціна: 288 ₴


