
Стрижень метричний DIN 975 М3 1 м. Metalvis к. м. 4.8 цинк білий 25 шт./пачка
424 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5Z2005Z0304810020025
Шпилька різьбова, стрижень різьбовий DIN 975
Матеріал: оцинкована сталь С1018 або С1022, клас міцності 4.8
Конструкція: різьбова шпилька являє собою металевий стрижень довжиною 1 або 2 метри, з різьбленням нанесеним по всій довжині стрижня. Шпилька має захисне цинкове покриття, що захищає шпильку від корозії.
Застосування: резьбовий стрижень один з найбільш популярних видів кріпильних виробів, що широко застосовується в промисловості, будівництві при монтажних роботах і побуті. Стрижень призначений для нарощування кріпильних конструкцій з метричним різьбленням. Широко застосовується при монтажі повітроводів, вентиляції, кабельних лотків та інших інженерних систем. За допомогою шпильки можна кріпити дерев'яні лаги, бруси, дошки і т.д.
Монтаж: як правило, різьбова шпилька використовується разом із шестигранними гайками та шайбами збільшеними DIN9021 відповідного діаметру. Для встановлення різьбового стрижня в бетонну основу необхідно закріпити в стіні анкер забивний, відрізати потрібної довжини стрижень і закріпити матеріал необхідної товщини відповідно до допустимого навантаження.
При використанні шпильки з кріпленням у бетонну основу застосовується: латунний дюбель або анкер забивного відповідного діаметру
Для зрощування шпильок використовуються гайки подовжені DIN 6334.
Допуск різьблення 6g.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 1000 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал шпильки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 975 |
| Тип різьби | Метрична |
| Тип шпильки | Різьбова |
- Ціна: 424 ₴





