
Гвинт INBUS з потайною головкою ISO 10642 (DIN 7991) М5х14 Metalvis к. м. 10.9 без покриття 500 шт./пачка
828 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5I10000005I1501400500
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стандарт ISO10642 (DIN 7991) є технічним описом високоміцного гвинта з потайною головкою і внутрішнім шестигранником. Кріпильний елемент застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні та будівництві для з'єднання деталей. Використовується гвинт як самостійно, так і з гайками та шайбами відповідного діаметра.
Матеріал виготовлення - високоміцна конструкційна легована сталь. Високий клас міцності 10.9 дає змогу використовувати болти при високих навантаженнях на з'єднаннях.
Без покриття.
Аналог DIN 7991.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 14 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991, ISO 10642 |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Крок різьби | 0.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴








