
Гвинт INBUS з потайною головкою ISO 10642 (DIN 7991) М8х40 Metalvis к. м. 10.9 цинк білий 200 шт./пачка
1 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5I12000005I1804020200
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стандарт ISO10642 (DIN 7991) є технічним описом високоміцного гвинта з потайною головкою і внутрішнім шестигранником. Кріпильний елемент застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні та будівництві для з'єднання деталей. Використовується гвинт як самостійно, так і з гайками та шайбами відповідного діаметра.
Матеріал виготовлення - високоміцна конструкційна легована сталь. Високий клас міцності 10.9 дає змогу використовувати болти при високих навантаженнях на з'єднаннях.
Покриття - цинк (Plated) захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах.
Аналог DIN 7991.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 40 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991, ISO 10642 |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Крок різьби | 1.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴






