
Гвинт INBUS з напівкруглою головкою ISO 7380 М8х40 Metalvis к. м. 10.9 цинк білий 200 шт./пачка
1 332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5I22000005I2804020200
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гвинт з напівкруглою головкою ISO7380 - це кріплення, що складається з металічної шпильки з повною метричною різьбою та напівкруглою головкою з внутрішнім шестигранником.
Область використання - гвинт DIN 7380-1 застосовується у виробничих і промислових сферах (дуже популярний в меблевому виробництві).
Матеріал виготовлення - високоміцна конструкційна легована сталь. Високий клас міцності 10.9 дозволяє використовувати болти при високонавантажених з'єднаннях.
Покриття - цинк (Plated) захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 40 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Крок різьби | 1.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332 ₴






