
Болт з шестигранною головкою DIN 960 М10х1,25х140 Metalvis к. м. 10.9 часткова різьба БП 25 шт./пачка
1 581 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5T60005T6X0125A40C25
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болт з частковим різьбленням, дрібний крок різьблення - це кріплення, що складається з шестигранної головки і шпильки, на яку нанесене з дрібним кроком метричне різьблення, не по всій довжині.
Область використання. Болт DIN 960 використовують для з'єднання та кріплення деталей, конструкцій у будівництві та машинобудуванні.
Матеріал виготовлення - високоміцна конструкційна легована сталь. Високий клас міцності 10.9 дозволяє використовувати болти у високонавантажених з'єднаннях.
Без покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина болта | 140 мм |
| Довжина різьби | 32 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал болта | Сталь загартована |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 960 |
| Тип різьби | Неповна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Ширина головки | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 581 ₴







